wyszukiwanie zaawansowane

  Dowiedz się i podziel informacją  

wyślij link do strony

zapytaj obsługę serwisu

 

 

Tematy

Spawanie aluminium (Nick: peter)
Czym się najlepiej spawa aluminium ?
 
Elektrody tzw. (Nick: lutzow)
Chciałbym zasięgnąć info na temat elektrod rutylowych.Wiem,ze są przeznaczone do ogólnego stosowania.Problem w tym,że na rynku jest ich zatrzęsienie,łącznie z tymi z importu.Czym one właściwie się różnią?Którego producenta mam wybrać?
 
czym pospawać felgę aluminiową (Nick: alfons)
mam problem walnęła opona i skasowałem felgę aluminiową. Czy da się coś z nią jeszcze zrobić ---naprawić. Gdzie i za ile. Ważna jest dobrze wykonana regeneracja uszkodzenia.
 
Podajnik (Nick: Zenon)
Kupiłem za bardzo tanie pieniądze naszego starego TEPA firmy OZAS źródło jest sprawne w 100% gorzej jest z podajnikiem co radzicie remont czy wymiana podajnika na nowy ??
 
remont reduktorów (Nick: Sand)
Mam w swojej firmie 5 reduktorów do AR/CO2 firmy Perun czy można je gdzieś naprawić.Usterki to np. ciagły wzrost ciścnienia pobity manometr. Z jakimi srednio kosztami muszę się liczyć decydując się na taki remont. Niektóre z nich naprawdę wyglądają jak nowe.
 
SPAWANIE ALUMINIUM (Nick: LEXUS)
Czy półautomatem spawalniczym ze stałym uchwytem będę mógł posapawć aluminium?
 
Żeliwo (Nick: SPA)
Spawałem drutem OK Turbodur 15-66 Esaba gazem osłonowym w tym przypadku jest Ar/2%/O2. Powiem tak jeżeli masz dużo spawania będzie się opłacać na szybkości prawie się nie zyskuje na ergonomi i wygodzie spawania tak. O cenie dzisiaj nie powiem bo nie pamiętam zresztą miną prawie rok. Zadzwoń do pierwszej lepszej ale profesjonalnej firmy spawalniczej to powiedzą ...
 
Żeliwo (Nick: Libero)
Dostaję ostatnio dużo roboty dotyczącej spawania żeliwa czasami są to naprawdę długie spoiny. Spawam elektrodami w necie spotkalem się z artykułem że żeliwo mogę spawać półautomatem. Jaki drut stosować jaki gaz no i z jakimi kosztami się liczyć
 
spawanie (Nick: paweł)
Obecnie przebywam na wczasach w Jastrzębiej Górze. Mam kuter rybacki metalowy i wymaga on pospawania poszycia. Są w nim ogromne dziury korozji. Co może mi pan Andrzej poradzić. Z góry dziękuje Wojtek.(pokój 205)
gmd@op.pl
 
PAK10 tm (Nick: galon)
mam problem z tą przecinarką zapala się łuk pilotażowy a nie chce zapalić łuku roboczego niby wszystko jest ok a nie pali to znaczy czasem zajaży ale nie zawsze (raczej żadko zajaża)ta plazma stała około 5 lat ale zostawiona była sprawna nie mam pojęcia ki czort
galona@wp.pl
 

Dodaj temat

Nick:
Tytuł:
E-mail:
Treść:


 

 

powrót do strony głównej

powrót na górę strony

 

wszelkie prawa zastrzeżone © Spaw Białystok 2008