wyszukiwanie zaawansowane

  O nas  

wyślij link do strony

zapytaj obsługę serwisu

 

 


firma od frontu

 

PHU SPAW założone zostało w 1998 roku w Białymstoku i było pierwszą w regionie północno-wschodnim Polski firmą handlową zajmującą się techniką spawalniczą.

 

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze Klientów zajmujących się spawaniem.

 

Prowadzimy sprzedaż urządzeń, akcesoriów i materiałów spawalniczych. Świadczymy usługi  doradztwa technicznego, materiałowego z zakresu spawalnictwa i ochrony stanowisk spawalniczych oraz wdrażamy najnowsze technologie cięcia i automatyzacji spawania. Przeprowadzamy prezentacje techniczne i pokazy urządzeń spawalniczych na terenie firmy lub bezpośrednio u Klienta oraz organizujemy szkolenia z zakresu obsługi tych urządzeń.

spawanie_konstrukcji

Nasza oferta handlowa to najwyższej jakości urządzenia i materiały wiodących producentów na rynku europejskim. Poprzez szeroką i stale wzbogacaną gamę oferowanych produktów staramy się zaspokoić wymagania wszystkich Klientów.

               

 

         

 

Świadczymy usługi w zakresie serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego wszystkich oferowanych przez nas urządzeń spawalniczych oraz serwisu i regeneracji osprzętu gazowego (palników, reduktorów).

 

   

     

Posiadamy jeden z największych w Polsce salonów spawalniczych. Wykwalifikowany z pełną znajomością branży personel zapewni Państwu profesjonalną obsługę i szybką realizację zamówień. Gwarantujemy jakość i solidność. Zadowolenie i pełna satysfakcja Klienta są dla nas najważniejsze.

 

 

             


 

 

powrót do strony głównej

powrót na górę strony

 

wszelkie prawa zastrzeżone © Spaw Białystok 2008