wyszukiwanie zaawansowane

  Podajnik  

wyślij link do strony

zapytaj obsługę serwisu

 

 

Kupiłem za bardzo tanie pieniądze naszego starego TEPA firmy OZAS źródło jest sprawne w 100% gorzej jest z podajnikiem co radzicie remont czy wymiana podajnika na nowy ??

Odpowiedzi

wymiana podajnika (Nick: spawalnictwo, Data utworzenia: 2008-11-02 22:50:25)
Najplepiej wymienić na nowy podajnik wtedy urządzenie jest nie do poznania. Proponuję podajnik typu Kuhtreiber Power 2-4.
 
podajnik (Nick: SERWIS-SPAW, Data utworzenia: 2008-11-05 21:35:26)
Źródła TEP - DEP należą do najstarszych spawarek na rynku Polskim. Ich awaryjność jest bardzo mała natomiast podajnik stanowią główny punkt naprawy urządzeń tej serii powodem jest poprostu weksploatowanie. Moim klientom proponuję wymianę podajnika na nowy np. ESAB ZP 2/20 lub Kuktreiber 2-4 Co prawda koszt przekracza nawet 3000zł (podajnik esab ) firma Kuhtreiber kusi swoją oferta i koszty spadają nawet o 1000 zł nie ustępując jakością i żywotnością podajnikom firmy ESAB i te z reguły wybierają klienci. Zyskuje się dodatkowe funkcjie jak np. powolny dojaz drutu wypełnienie krateru gwarancję 24 miesiące. Można też pokusić się o wymianę samego mechanizmu podającego jeżeli elektronika podajnika jest jeszcze sprawna koszt ok 1200 zł. Zapraszam do skorzystania z naszych usług. Zapewniamy konkurencyjne ceny, solidne wykonanie naprawy.
 

Dodaj odpowiedź

Nick:
Tytuł:
E-mail:
Treść:


 

 

powrót do strony głównej

powrót na górę strony

 

wszelkie prawa zastrzeżone © Spaw Białystok 2008