wyszukiwanie zaawansowane

  Elektrody tzw.  

wyślij link do strony

zapytaj obsługę serwisu

 

 

Chciałbym zasięgnąć info na temat elektrod rutylowych.Wiem,ze są przeznaczone do ogólnego stosowania.Problem w tym,że na rynku jest ich zatrzęsienie,łącznie z tymi z importu.Czym one właściwie się różnią?Którego producenta mam wybrać?

Odpowiedzi

ER by Baildon (Nick: Buli, Data utworzenia: 2008-11-03 21:46:29)
A Ty wiesz Lotzow masz rację myślałem że tylko ja to zauważyłem dlatego siedziałem cicho teraz to możemy razem wyjść na ulicę ... A tak całkiem poważnie myślę że do złej jakości tych elektrod doprowadził nowy właściciel naszego baildonka oczywiście to moje zdanie No ale żeby różowe łepki zetrzeć to już cios poniżej pasa prawda. Przecież to odne dały kultową nazwę elektrodom rutylowym zwanych potocznie "różowe" która jest tak żywa wśród wielu polskich spawaczy.
 
......... (Nick: Szeryf, Data utworzenia: 2008-10-31 22:26:27)
Andy gdzie od ręki kupię te pikobello elektrody ELGA (jestem z okolic Białegostoku) chcialbym spróbować dla mnie najlepsze są Thyssenki spawam nimi od 6 lat są rewelacyjne. Spawałem różnymi markami ale z ELGA się nie spotkałem ... Mam teraz fajną robotę podaj mi adres gdzie mogę je kupić ale najpóźniej w poniedziałek potem jadę na realizację inwestycji do Szczecina a wolę dawać zarobić na swoim terenie. Pozdrawiam
 
NU..NU..chłopaki (Nick: ANDY_spaw, Data utworzenia: 2008-10-30 23:05:50)
dlaczego narzekacie na elektrody i urządzenia spawalnicze. A może przyczyna leży gdzie indziej np.:
w samym spawaczu
--a może ktoś jest po paru głębszych a może po prostu ktoś zapomniał włączyć spawarkę do sieci.
Ok chylę czoła tym którzy potrafią spawać materiałami wyprodukowanymi na rynku azjatyckim bo wiem co to za sieczka materiałowa. Jeżeli uda się wykonać komuś mocną spoinę TO JUŻ SUKCES.(zazwyczaj taka spoina ma wady no i samo spawanie jest poprostu udręką w zajarzaniu oraz oddychaniu).
---Potwierdzam--- BOHLER JEST ok
THYSEN TEŻ--TO TO SAMO      --ESAB TYŻ MOŻE BYĆ O ILE NIE Z ROSJI.
 
O elektrodach (Nick: Narcyz, Data utworzenia: 2008-10-29 23:25:56)
Lotzow czy jak Ci tam pewnie taki z Ciebie spawacz jak i zemnie ja tam nie widzę różnicy i ta spawa i ta spawa hehe. Znam kilku wyborowych spawaczy zalecaja przetestować elektrodę przy zakupie jak się zajarza czy łatwo czy trzeba pukać do usrania ... czy podczas spawania nie gubi łuku ... jak mocno dymi ... bardziej wykwalifikowani doświadczeni spawacze potrafią wychwycić nawet czy równo nałożona jest otulina itd. Najbardziej polecane na rynku są elektrody dwch renomowanych firm Thyssen Bohler i Esab z resztą spotkasz je praktycznie na każdym placu budowy. Firmy poważnych rzeczy nie spawają chinolami.
 
nono: (Nick: Buli, Data utworzenia: 2008-10-30 19:34:09)
Lotzow ... kolega ma rację Thyssenki są najlepsze ... chyba że masz do dupy spawarkę to zostało Ci napisać list do Św.Mikołaja tylko śpiesz się stary bo do świąt już blisko ;)
 
ER146 (Nick: lutzow, Data utworzenia: 2008-11-02 09:51:14)
JeSli chodzi o baildonowskie elektrody ER-146 to nie polecam a to dlatego,że i cena odstrasza i jakość dawno sie popsuła ich jakość(problem z nierównomiernie nałożoną otuliną)Z drugiej strony są to nieliczne elektrody na rynku w długości 450mm, a niektórzy takich potrzebują.
 

Dodaj odpowiedź

Nick:
Tytuł:
E-mail:
Treść:


 

 

powrót do strony głównej

powrót na górę strony

 

wszelkie prawa zastrzeżone © Spaw Białystok 2008