wyszukiwanie zaawansowane

  THERMALDYNAMICS TRUE SERIES  

wyślij link do strony

zapytaj obsługę serwisu

 

 

PRZECINARKI PLAZMOWE -KOLEJNA GENERACJA CUTMASTER TRUE Z FIRMY THERMALDYNAMICS. Urządzania objęte są ogólnoświatową 3 letnią gwarancją. Zużycie części eksploatacyjnych w porównaniu z urządzeniami Hypertherm 2 razy mniejsze a cena wyjściowa o 30 procent niższa. W tej ofercie jest ujęta akcja promocyjna na urządzenia z nowej serii TRUE.

Nasza firma jest głównym przedstawicielem urządzeń do cięcia plazmą elektropowietrzną
firmy THERMAL-DYNAMICS.
Firma Thermaldynamics jest liderem i posiada największy udział w sprzedaży urządzeń plazmowych na całym świecie.
Długoletnia praktyka oraz znajomość tematu cięcia metalu zaowocowało w wyprodukowaniu niezawodnych urządzeń pracujących w fabrykach przez okres wielu lat bez awarii głównych zasilaczy.
Thermal Dynamics swoją produkcję rozpoczął w roku 1957 i jest dostawcą zaawansowanych systemów do cięcia plazmą wyróżniających się spośród innych urządzeń: uniwersalnością zastosowania, dużą mocą oraz możliwością wykorzystania w :
  • systemach cięcia ręcznego;
  • systemach cięcia zautomatyzowanego  i zrobotyzowanego.
Firma ThermalDynamics ponadto jest producentem rewelacyjnych palników plazmowych o niskim zużyciu części eksploatacyjnych. Spośród tego segmentu produkcji należy zarekomendować wszystkim naszym klientom uniwersalny palnik plazmowy z serii 1Torch dający się zaadoptować do wszystkich ogólnie dostępnych urządzeń plazmowych


 


 

 

powrót do strony głównej

powrót na górę strony

 

wszelkie prawa zastrzeżone © Spaw Białystok 2008